..:: TeamBorec ::..
tým borců z Borku & dalších dvorků

TeamBorec vznikl proto, že se zničehožnic nakumulila parta jedinců, kteří se rádi účastní různých akcí. Po zkušenostech s naší první akcí, kdy měl pořadatel problém s určením názvu naší party (nebo přesněji řečeno, název který zvolil, tak úplně nesednul nám), jsme se rozhodli pro tento krok. Tolik k našemu vzniku.

Naší první akcí byla účast v hodinovém závodu motokár, která se konala 8.1.2005 v Č.Budějovicích v kryté hale. Jak to vše probíhalo, si můžete přečíst na stránkách Motorkářů z Habří v sekci AKCE.

Pro velký úspěch proběhl druhý hodinový závod 19.2.2005. Vyžádal si ho tým Marriovců jako odvetu po nesrovnalostech s počítáním kol v prvním závodě. Podívat se můžete opět v sekci AKCE, kde máme tentokráte i pár vlastních fotografií.

I když už jsme několikrát mohli po různých závodech zaslechnout hlasy, které tvrdily, že tento a tento závod byl již poslední, z nějakých "neznámých" příčin se stále závodí. Sice nepravidelně, ale jednou za čas se prostě jede! A vždy se sejde celkem velký počet nadšenců.......viz. AKCEHodinový závod